English צור קשר הסטודיו הביתי המלצות בית
     
 
המלצות


Michal
התחלתי באימוני פילאטיס מכשירים לפני מספר שנים, בשיעור פרטי עם לאה ו.. התאהבתי.
מדריכה מהנשמה!! מקצועית, רגישה לכל חלק בגוף, מגוונת , מאתגרת והכי חשוב אוהבת את מה שהיא עושה ומרגישים את זה, כל שיעור, עם המון תשומת לב , אחת ויחידה!

מיכל הירש-נגרי, רעננה.


כאשר הגעתי ללאה לשיעור קבוצתי הייתי במצב גופני ירוד מאוד ולאחר שניסיתי כמה מדריכים שונים והתאכזבתי. חשבתי לעצמי ״עוד מכון שאעזוב״, ואז פגשתי את לאה ופשוט נשביתי בקולה המרגיע שנותן שלווה לנפש ומביא חשק להתעמל ולהתאמץ בזכותה עלה מצב גופי פלאים!!! ורק עולה ומשתפר. אני שם רק בזכותה. כל שיעור הוא חויה בפני עצמה ואני יוצאת עם סיפוק עצמי עצום והנאה.

יפה מזרחי, הרצליה.


פגשתי את לאה כשהייתי עם כאבים וגב עקום. חיפשתי בפילאטיס משהו שיעזור לי. פגשתי מורה מיוחדת ומרגשת, מקצוענית ועם יחס אישי, שגם עזרה לי לצמוח וגם גורמת לי בכל פעם לשמוח לאה היקרה. אני רוצה להודות לך מעומק הלב על כל מה שנתת לי בכל שיעור. בזכותך הפילאטיס היה מרגוע לנפש, אנרגיה לגוף ומנה גדושה של אושר, שלווה ובטחון. פגשתי כבר מורות פילאטיס מקצועיות, פגשתי מורות עם יחס אישי, פגשתי מורות שכל מפגש איתן הוא שמחה צרופה.
לאה - את כל אלו ביחד! תודה על הכל! באהבה, לירון

לירון דבורי, תל אביב


Hagar
רציתי לספר לך שילדתי ביום ראשון לפנות בוקר את עלמה המתוקה .... אני מניחה שהרבה בזכותך ירדו לי המיים בשבת לפנות בוקר תודה על השיעורים הנפלאים! קיבלתי מחמאות מהמיילדת על לחיצות מעולות - אז תודה ענקית על חיזוק שרירי האגן ובנימה אופטימית זו, אצור קשר שאוכל לשוב לפעילות. נשיקות ותודות שוב

הגר קורן


Hagar


היי לאוש, אין כמוך. באתי היום עם כאב גב עליון-(תופעה נפוצה אצלי). יצאתי מהשעור הולכת על שתי רגלי, לא יודעת איזה קסם מתבצע אצלך - אבל שמחה שיש לי אותך - ושכך קורה לי. אני אמשיך להגיע לשעורים שלך ואת תמשיכי במעשי הניסים. אוהבת - אביבה
ובהזדמנות אחרת: היי לאוש, רק רציתי לידע אותך שהכאבים כמעט חלפו, לדעתי , איפה שהוא את קצת קוסמת - סוג של...

אביבה שם טוב, רעננהלאה מאד עזרה לי לשפר את המצב הגופני שלי. היא עזרה לי להחזיר את החיוך לפנים ועזרה לי למצוא שיטות להקל על הבעיה שלי. חוץ מזה השיעורים איתה מאד מועילים, עוזרים, כיפים ומהנים, היא חייכנית לבבית ותמיד עם מצב רוח טוב. אני נהנית מכל רגע איתה!

ענבר גזית, בת 17


Tom
״את לאה הכרתי לגמרי במקרה, כשהיא הגיעה כמורה מחליפה ללמד בסטודיו שבו למדתי פילאטיס. למרות שהייתי כבר שנה בפילאטיס, לאה פתאום שמה לב לדקויות ותיקנה אצלי תרגילים שכנראה עד אותו רגע לא עשיתי נכון ולא ידעתי. כמובן שמאותו שיעור עברתי ללמוד בקבוצה שלה ואחרי זמן מה אפילו באופן פרטי בסטודיו המקסים שלה. לאה מורה מדהימה, אסרטיבית ולא מתפשרת, מסוג המורים שגורמים לך להאמין בעצמך כשאתה כבר כמעט מתייאש, לא מוותרת עד אשר תצליח. ואולי הדבר הכי חשוב, לפחות בעיניי- לאה אדם מדהים ונעים ופשוט כיף להיות תלמידה שלה״

תום וייסמן, רעננה


Tom
לאה יקרה. כשהתחלתי את הטיפולים אתך, לא ידעתי מה זה פילאטיס והגוף שלי כאב מלמעלה עד למטה. עם הזמן והסבלנות שלך הצלחתי להזיז אל הידים שלי ויכולה להגיד שהיום כמעט אין לי כאבים ומרגישה כמו בחורה בת 40 ולא בת 62, מלאה כוח ורצון להמשיך. תודה לאה כי בגללך אני מרגישה טוב מאוד עכשיו ומאוד נהנת מהטיפולים שלך. אוהבת אותך.
אדי

אדי לוינסקי, רעננה

לאה המדריכה האישית שלי. הגעתי לפילאטיס לפני מספר שנים בגלל אשתי. בריקודי עם לא יכולתי להרים הידיים. מיד רשמה את שנינו לחוג פילאטיס, ומאז חלו בגוף שינויים ניכרים. היום בגלל בעיות של זמנים התחלתי לקחת שיעורים פרטיים איתך לאה וזה מדהים. בכל פעם שאני מסיים שיעור אני מרגיש שעשיתי משהו. השיעור של אחד על אחת מביא אותי להשגים חדשים וללא ספק בזכותך לאה.
תודה!

שלום מימון, רעננה